Pár vět o nás

Miele Center je specializovaná prodejna značkových spotřebičů Miele. Na vaší předváděcí místnosti nabízíme široký sortiment zboží - od vysavačů přes práčky a sušičky až po varné desky, trouby, myčky, digestoře, vinotéky a další. Máte-li zájem o kvalitní, kdo jde o ruku s krásným designovým zpracováním, každý si vás vezme na pravdu. Přístroje si můžete nechat vyzkoušet na našich specializovaných kurzech vaření pod ostatními učiteli kuchařů.
 
Poskytujeme kompletní servis, tj. Nejen že s vámi probereme nákupy pro Vaši nejvhodnější spotřebiče a zkonzultujeme vaši vybavenost kuchyně. Také vám nabídneme návrh kuchyně, včetně následných přijímání a montáže. Vaše nová kuchyňka není jen další místností, ale čeká se srdcem Vaší domácnosti.
 
Přijďte s námi položenými u šálků kávy a prozkoumat své možnosti.

Rádi Vám uvaříme třeba zeleninu v páře. Děláme se na kurzy vaření a předváděcí vaření, máte možnost porozumět funkcím spotřebiče a jejich umístění v kuchyni. Naše práce není nikdy hotová a jsme zde pro Vás. Věříme, že si získávají své důvěru.

Miele Center České Budějovice - kvalita, design, férovost a zkušenosti

Fotky z Předváděcího vaření Miele Center České Budějovice 27.8.2020

Minulý týden jsme pořádali Předváděcí vaření, jako téma jsme zvolili: Vaření v konvektomatu a parní troubě. Našim cílem bylo předvést plně využití konvektomatu a parních troub. Tentokrát jsme připravili 3 chodové menu, které připravil Jiří Sejtko.

Podávalo se:
Domácí bruschetta rajčatovo-paprikovou salsou
Pomalu pečená krkovice s domácím karlovarským knedlíkem a kedlubnovým zelím
Bezlepkový čokoládový dort

Fotky z Předváděcího vaření Miele Center České Budějovice

Fotky z Předváděcího vaření Miele Center České Budějovice 20.2.2020

Včera se pořádalo letos již druhé Předváděcí vaření, jako téma jsme zvolili Lehká, zdravá, rychlá kuchyně. Po celou dobu jsem aktivně vařili v konvektomatu a parních troubách. Tentokrát jsme připravili lehčí 4 chodové menu, které připravil Marek Schober

Fotky z Předváděcího vaření Miele Center České Budějovice

Předváděcí vaření Miele Center České Budějovice 31.1.2020

Před necelým týdnem jsme pořádáli první letošní Předváděcí vaření v roce 2020 na Miele Center. Téma bylo Moderní česká kuchyně, podávalo se 3 chodové menu, které vařil kuchař Marek Schober. Záměrem bylo předvést jak snadno lze připravit pokrmy v konvektomatu a parní troubě.

Fotky z Předváděcího vaření Miele Center České Budějovice

Předváděcí vaření Miele Center České Budějovice 31.10.2019

Včera se pořádalo první Předváděcí vaření Miele Center v Českých Budějovicích. Podávalo se 3 chodové menu, večerem provázel kuchař Jiří Sejtko. V akci bylo k vidění: konvektomat s pevným připojením na vodu, parní trouba, indukční varná deska s integrovaným odsáváním ...

Fotky z Předváděcího vaření Miele Center České Budějovice

Slavnostní otevření Miele Center České Budějovice

Ve čtvrtek 17. října proběhlo oficiální slavnostní otevření Miele Center České Budějovice. Pokud jste tuto akci nestihli, nesmutněte. V průběhu roku čekejte kurzy vaření vedených hostů kuchaři. Na tyto kurzy se můžete přihlásit a vše si sami vyzkoušet. Prodejnu čekejte, ať už máte předem dohodnutou schůzku a moji se vám rádi plněnímovat. Po přivítání a úvodní řeči bylo možnéno občerstvení zaměřené na italskou, mexickou a japonskou kuchyni.

Vše připravili kuchaři ve vystavených spotřebičích Miele. Součástí programu bylo i představení sortimentu Miele a bližší seznámení s jednotlivými vystavovanými modely a novinkami na trhu. Celá akce probíhala za přítomnosti hostů, českého vedení firmy Miele a jednatelů 2Traders CZ s.r.o. v odpoledních hodinách.

Fotky ze Slavnostní otevření Miele Center České Budějovice

Kontakt

Rudolfovská tř. 1817/2
370 01 České Budějovice
Czech Republic

Tel: +420 722 944 913
E-mail: info@mielecentercb.cz

Otevírací doba:

Po-Pá: 8:30 - 19:00

So: 10:00 - 14:00 

https://www.facebook.com/MieleCenterCB/

https://www.instagram.com/mielecentercb/

Foto z předchozího Předváděcího vaření 27.8.2020

AKTUÁLNĚ:

VÝDEJNÍ MÍSTO

 

Jak se k nám dostanete?

Kontaktní formulář