Partner pro kuchyně

Vytvářet kuchyně na míru

Když vytváříme novou kuchyň nebo přemýšlíme nad zvoleným materiálem do daného prostředí je pro nás důležité vědět, jak se bude v kuchyni vařit, čím vším bude namáhána a hlavně celkový vzhled interiéru.
Kuchyně je nejsložitější část nábytku v celém domě. Musí být praktická, funkční a navíc pěkná. Jednotlivé díly jsou namáhány daleko víc než kterýkoliv jiný nábytek. Proto je velmi důležité dbát na kvalitu materiálů a zpracování. Cestou k úspěchu je pokora a respekt k materiálům. Zakládáme si na dokonalém technickém zpracování všech detailů a za kvalitu vám osobně ručíme svým jménem.

Vše začíná od korpusu, který tvoří základní kostru celé kuchyně. Jako materiál se nejčastěji používá speciální kuchyňský laminát odolný vůči vlhkostem, mechanickému namáhá a dalším vlivům, s kterými je kuchyně v kontaktu každý den. Nabízíme také korpusy přímo z masivu či biodesek. Velmi důležité jsou spoje a konstrukční prvky z nerezu. Využíváme osvědčené technologie a naše patenty pro dokonalé zpevnění, aby korpus skříní zůstal neměnný. Nedílnou součásti konstrukce kuchyně jsou výsuvy a panty. Výsuv, šuplík nebo dvířko se otevírá v kuchyni nespočetněkrát a je nutné aby vydrželo všechny nápory. Proto používáme to nejkvalitnější kování. Další velmi namáhanou části jsou dvířka a pracovní deska. Tím jak je povrch kontaktní při vaření nebo pohybu v kuchyni je důležité klást ten největší důraz na pevnost a stabilitu povrchu dvířek či pracovní desky. Materiály vybíráme přímo podle požadavků klienta, jak bude využívat kuchyň, aby byla přímo vytvořená na míru. Každou část zpracováváme z těch nejkvalitnějších materiálů a s tou největší přesností, aby naše kuchyně měly tu nejvyšší kvalitu.

Partner pro kuchyně

Kuchyně

  

Kontakt

Rudolfovská tř. 1817/2
370 01 České Budějovice
Czech Republic

Tel: +420 722 944 913
E-mail: info@mielecentercb.cz

Otevírací doba:

Po-Pá: 8:30 - 19:00

So: 10:00 - 14:00 

https://www.facebook.com/MieleCenterCB/

https://www.instagram.com/mielecentercb/

Foto z předchozího Předváděcího vaření 27.8.2020

AKTUÁLNĚ:

VÝDEJNÍ MÍSTO

 

Jak se k nám dostanete?

Kontaktní formulář